Ongewenst materiaal in het riool? Houd uw productie draaiende.

Pompinstallatie voor productielocatie

Als er onvoorzien materiaal in het riool komt wil je dat jouw techniek blijft functioneren

Voor een locatie waar honderden internationale werknemers dagelijks werk verrichten realiseerde Aquafix een complete en bedrijfszekere afvalwateroplossing.
Door een speciale AquaRipper bij de inkomende buis te plaatsen zorgt deze volledig uitgeruste pompput ervoor dat de onvoorziene bestandsdelen versneden worden alvorens deze bij de pompen terecht komen.

 

Gebouwd voor onvoorziene belasting
Bij een productielocatie waarbij honderden internatiole werknemers tegelijkertijd werken kunnen er onvoorziene materialen (materialen die niet in het riool thuishoren) terecht komen in een pompinstallatie. Om ervoor te zorgen dat deze bestandsdelen vooraf versneden worden is er gekozen voor een AquaRipper.
Dit separate snijmechanisme verwerkt vaste en vezelachtige bestandsdelen effectief en verkleint daarmee het risico op verstoppingen en ongepland onderhoud.

 

Het resultaat: maximale bedrijfszekerheid, ook op onverwachte momenten.


Eén totaaloplossing van Aquafix
Van engineering en pompselectie tot productie en inbedrijfstelling: Aquafix verzorgde het complete traject.
De installatie biedt:

  • hoge bedrijfszekerheid tijdens onverwachte momenten;
  • gecontroleerde verwerking van onvoorziene belastingen;
  • minimaal risico op verstoppingen dankzij AquaRippertechnologie;
  • betrouwbare afvoer naar het openbare rioleringsnet;
  • minder ongepland onderhoud;
  • een robuuste oplossing voor langdurige inzet onder zware omstandigheden.

Dat is de kracht van een goed ontworpen afvalwaterinstallatie.

Terug naar nieuwsoverzicht